11 Aralık 2010 Cumartesi

guardian'ın uçkur hesabıDüzeltir, özür dileriz”in bu kadar sersemcesini okumuş muydunuz? Sersemce ama neşeli yine de. Guardian, beraber olduğu kadınların sayısını yanlış hesaplayınca, 1980’lerin efsane grubu Simply Red’in vokalisti Mick Hucknall’ın ve gözünden bir şey kaçmayan cevval okurlarının affına sığınmış. Buyurun, aşağıda:

“Bir redaksiyon hatası sonucu, Simply Red şarkıcısı Mick Hucknall’ın 1980’lerin ortasındaki üç yıllık bir zaman diliminde bini aşkın kadınla yattığını yazdık. Doğrusu bir yılda binden fazla kadınla beraber olduğudur. İlgili haberlerde de geçtiği üzere, Hucknall, o yıllarda, her gün bu tipte ortalama üç ilişki yaşadığını söylüyordu.”

Eskiden bir Julio Iglesias vardı uçkurunun hesabı tutulan; Hucknall onu bile geçmiş. Guardian’ın sersem düzeltmesine de ayrıca alkışlar! Görev bilinci budur.

Bunlar da Guardian’ı hataya sürükleyen ilgili haberler:

Mick Hucknall apologies to thousands of women he slept with

Mick Hucknall: 'I feel a bit like the antichrist'

3 yorum :

 1. "I feel a bit like the antichrist"
  lars von trier'in antichrist filmi geldi aklıma,şu adamlara rağmen suçu kadınlara attı ya,ah ah!

  YanıtlaSil
 2. Bu tiple mi yapmış bu işleri? He canım he... Oldu.

  YanıtlaSil
 3. @miss şizoid hucknall her suçu üstleniyor, garip bir adam aslında, röportajı okumanı öneririm, müziği bir kenara, bir pop starın bu kadar döküldüğünü görmemiştim. Sıkı ve samimi röportaj.

  @adsız fark eder mi?

  YanıtlaSil